| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.47 pulgada |
| Mga Pixel | 172×320 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 17.65 x 32.83 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65 ka libo |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | QSP/MCU |
| Numero sa Pin | 8 |
| IC sa drayber | GC9307 |
| Tipo sa Backlight | 3 PUTI NGA LED |
| Boltahe | -0.3~4.6 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N147-1732THWIG49-C08 usa ka 1.47-pulgada nga IPS TFT-LCD module nga adunay taas nga resolusyon nga 172x320 pixels. Gisangkapan sa wide-viewing-angle IPS (In-Plane Switching) nga teknolohiya, kini naghatag og makanunayon ug taas nga kalidad nga mga imahe nga adunay hayag, saturated, ug natural nga mga kolor sa mga viewing angle nga 80 degrees (wala/tuo/pataas/paubos).
Kini nga display nagsuporta sa daghang mga interface, lakip ang SPI, para sa flexible nga integrasyon sa sistema. Ang taas nga kahayag niini nga 350 cd/m² nagsiguro sa maayo kaayong panan-aw bisan sa hayag nga palibot. Ang performance gipadagan sa abante nga GC9307 driver IC, nga nagtugot sa hapsay ug episyente nga operasyon.
Mga Pangunang Espesipikasyon:
Ratio sa Kontras: 1500:1
Ratio sa Aspeto: 3:4 (Kasagaran)
Boltahe sa Suplay nga Analog: -0.3V hangtod 4.6V (Tipikal nga 2.8V)
Temperatura sa Pag-operate: -20°C hangtod +70°C
Temperatura sa Pagtipig: -30°C hangtod +80°C