| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.65 pulgada |
| Mga Pixel | 142 x 428 ka Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 13.16 x 39.68 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65K |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | 4 ka Linya nga SPI/MCU |
| Numero sa Pin | 13 |
| IC sa drayber | NV3007 |
| Tipo sa Backlight | 3 PUTI NGA LED |
| Boltahe | 2.5~3.3 V |
| Timbang | 1.1 |
| Temperatura sa Pag-operate | -20 ~ +60 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang SPEC N165-1442KTBIG31-H13 usa ka 1.65-pulgada nga IPS TFT-LCD module nga naghatag og resolusyon nga 142×428 pixels. Kini adunay wide-viewing-angle IPS (In-Plane Switching) nga teknolohiya, ug naghatag kini og makanunayon nga 80° viewing angles (L/R/U/D) nga adunay mahayag ug tukma nga kolor nga mga hulagway.
Gisuportahan niini ang SPI, MCU, ug RGB interfaces, ug kini nga display nagtugot sa flexible system integration. Ang taas nga kahayag niini nga 350 cd/m² nagsiguro sa labing maayong visibility sa hayag nga palibot, samtang ang abante nga NV3007 driver IC naggarantiya sa episyente nga performance.
Mga Pangunang Espesipikasyon:
Ratio sa Kontras: 1000:1
Ratio sa Aspeto: 3:4 (Kasagaran)
Analog VDD:2.5V - 3.3V (Tip. sa 2.8V)
Temperatura sa Pag-operate: -20°C hangtod +60°C
Temperatura sa Pagtipig: -30°C hangtod +80°C
Halapad nga mga display: Lakip ang Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mga solusyon sa pagpakita: Naglakip sa paghimo og mga himan, gipahaum nga FPC, backlight ug gidak-on; Teknikal nga suporta ug disenyo-sa
P: 1. Mahimo ba ko mangayo og sample order?
A: Oo, gidawat namo ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad.
P: 2. Unsa ang lead time para sa sample?
A: Ang kasamtangang sample nagkinahanglan og 1-3 ka adlaw, ang customized sample nagkinahanglan og 15-20 ka adlaw.
P: 3. Aduna ka bay limitasyon sa MOQ?
A: Ang among MOQ kay 1PCS.
P: 4. Unsa ka dugay ang garantiya?
A: 12 ka Bulan.
P: 5. unsa nga express ang kanunay nimong gigamit sa pagpadala sa mga sample?
A: Kasagaran among ipadala ang mga sample pinaagi sa DHL, UPS, FedEx o SF. Kasagaran moabot kini og 5-7 ka adlaw.
P: 6. Unsa ang imong madawat nga termino sa pagbayad?
A: Ang among kasagaran nga termino sa pagbayad mao ang T/T. Ang uban mahimong negosasyon.