| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 2.79 pulgada |
| Mga Pixel | 142x428 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | SPI/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Gidak-on sa Panel | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 262K |
| Kahayag | 350 |
| Interface | SPI/MCU |
| Numero sa Pin | 10 |
| IC sa drayber | NV3007 |
| Tipo sa Backlight | |
| Boltahe | -0.3~4.6 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +85 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40~ +90°C |
Ang N279-1428KIWIG01-C10 usa ka 2.79-pulgada nga IPS TFT-LCD nga adunay resolusyon nga 142x428 pixels. Gisuportahan niini ang lain-laing mga interface sama sa SPI, MCU ug RGB, nga naghatag og ka-flexible para sa hapsay nga pag-integrate sa bisan unsang proyekto. Ang kahayag sa display nga 350 cd/m² nagsiguro sa klaro ug hayag nga mga biswal bisan sa hayag nga mga kondisyon sa suga. Ang monitor naggamit sa abante nga NV3007 driver IC aron masiguro ang hapsay ug episyente nga performance.
Ang N279-1428KIWIG01-C10 naggamit ug wide angle IPS (In plane Switching) nga teknolohiya. Ang viewing range kay wala: 85/tuo: 85/pataas: 85/paubos: 85 degrees. Ang contrast ratio kay 1300:1, ug aspect ratio kay 3:4 (tipikal nga kantidad). Ang supply voltage para sa analog kay gikan sa 1.65V ngadto sa 3.3V (ang tipikal nga kantidad kay 2.8V). Ang IPS panel adunay halapad nga viewing angles, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ug natural. Kini nga TFT-LCD module makagana sa temperatura gikan sa -40℃ ngadto sa +85℃, ug ang storage temperature niini gikan sa -40℃ ngadto sa +85℃.
Halapad nga mga display: Lakip ang Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mga solusyon sa pagpakita: Naglakip sa paghimo og mga himan, gipahaum nga FPC, backlight ug gidak-on; Teknikal nga suporta ug disenyo-sa
P: 1. Mahimo ba ko mangayo og sample order?
A: Oo, gidawat namo ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad.
P: 2. Unsa ang lead time para sa sample?
A: Ang kasamtangang sample nagkinahanglan og 1-3 ka adlaw, ang customized sample nagkinahanglan og 15-20 ka adlaw.
P: 3. Aduna ka bay limitasyon sa MOQ?
A: Ang among MOQ kay 1PCS.
P: 4. Unsa ka dugay ang garantiya?
A: 12 ka Bulan.
P: 5. unsa nga express ang kanunay nimong gigamit sa pagpadala sa mga sample?
A: Kasagaran among ipadala ang mga sample pinaagi sa DHL, UPS, FedEx o SF. Kasagaran moabot kini og 5-7 ka adlaw.
P: 6. Unsa ang imong madawat nga termino sa pagbayad?
A: Ang among kasagaran nga termino sa pagbayad mao ang T/T. Ang uban mahimong negosasyon.