| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 7.0 pulgada |
| Mga Pixel | 800×480 nga mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 153.84×85.632 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 164.90×100×3.5 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 16.7 ka milyon |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | Parallel nga 8-bit RGB |
| Numero sa Pin | 15 |
| IC sa drayber | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Tipo sa Backlight | 27 CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 3.0~3.6 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang B070TN333C-27A usa ka 7-pulgada nga TFT-LCD display module nga adunay resolusyon nga 800 × 480 pixels. Ang panel adunay compact module dimension nga 164.90 × 100 × 3.5 mm ug active area (AA) size nga 153.84 × 85.632 mm. Kini mo-operate sa normally white mode nga adunay RGB interface ug adunay 12 ka bulan nga warranty, nga mabatonan isip factory-direct supply.