| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 2.89 pulgada |
| Mga Pixel | 167×42 ka mga Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 71.446×13.98 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Kolor | Puti |
| Kahayag | 80 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Panggawas nga suplay |
| Interface | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-wire SPI |
| Katungdanan | 1/42 |
| Numero sa Pin | 24 |
| IC sa drayber | SSD1322 |
| Boltahe | 1.65-3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +85 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang N289-6742ASWAG01-C24 usa ka 2.89” COG Graphic OLED display, nga hinimo sa resolusyon nga 167×42 pixels.
Kini nga OLED display module adunay outline dimension nga 75.44×24.4×2.03 mm ug AA size nga 71.446×13.98 mm; Kini nga module adunay built-in nga SSD1322 controller IC; kini masuportahan sa parallel, 4-line SPI, ug I²C interfaces; ang supply voltage sa logic kay 3.0V (tipikal nga kantidad), 1/42 driving duty.
Ang N289-6742ASWAG01-C24 usa ka COG structure OLED display, kini nga OLED module angay alang sa mga aplikasyon sa smart home, handheld instruments, intelligent technology devices, automotive, Instrumentation, medical instruments, ug uban pa.
Ang OLED module mahimong mo-operate sa temperatura gikan sa -40℃ hangtod +85℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -40℃ hangtod +85℃.
Sa kinatibuk-an, ang N289-6742ASWAG01-C24 OLED panel usa ka dakong kausaban nga nagdala sa kasinatian sa display ngadto sa mas taas nga lebel.
Uban sa gamay nga gidak-on, taas nga resolusyon, ug talagsaong kahayag, kini nga OLED panel sulundon alang sa lainlaing mga aplikasyon, lakip ang mga smartphone, tablet, digital camera, ug uban pa.
Ang nipis nga profile ug abante nga mga opsyon sa koneksyon naghimo niini nga sulundon alang sa mga tigdesinyo ug tiggama nga nangita og mga istiloso ug inobatibong mga aparato.
Pauswaga ang imong mga biswal ug hatagan og kinabuhi ang imong sulud gamit ang N289-6742ASWAG01-C24 OLED panel.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 90 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.