| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.46 pulgada |
| Mga Pixel | 80×160 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | TANAN nga Pagrepaso |
| Aktibong Lugar (AA) | 16.18×32.35 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65 ka libo |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | 4 ka Linya nga SPI |
| Numero sa Pin | 13 |
| IC sa drayber | GC9107 |
| Tipo sa Backlight | 3 PUTI NGA LED |
| Boltahe | -0.3~4.6 V |
| Timbang | 1.1 |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N146-0816KTBPG41-H13 usa ka 1.46-pulgada nga IPS TFT-LCD module nga adunay resolusyon nga 80x160 pixels. Gamit ang wide-viewing-angle IPS (In-Plane Switching) nga teknolohiya, kini nagtanyag og makanunayon nga kalidad sa imahe sa mga anggulo sa pagtan-aw nga 80 degrees (wala/tuo/pataas/paubos), nga naghatag og hayag, saturated, ug natural nga mga kolor.
Kini nga display nagsuporta sa daghang mga interface (SPI, MCU, RGB) para sa flexible nga integrasyon. Uban sa taas nga lebel sa kahayag nga 350 cd/m², kini nagsiguro sa maayo kaayong visibility bisan ubos sa hayag nga palibot. Ang performance gipadagan sa abante nga **GC9107 driver IC**, nga naggarantiya sa hapsay ug episyente nga operasyon.
Mga Pangunang Espesipikasyon:
Ratio sa Kontras: 800:1
Ratio sa Aspeto: 3:4 (Kasagaran)
Boltahe sa Suplay nga Analog: -0.3V hangtod 4.6V (Tipikal nga 2.8V)
Temperatura sa Pag-operate: -20°C hangtod +70°C
Temperatura sa Pagtipig: -30°C hangtod +80°C