| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 3.12 pulgada |
| Mga Pixel | 256×64 nga mga Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 76.78×19.18 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Kolor | Puti/Asul/Dilaw |
| Kahayag | 60 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Panggawas nga suplay |
| Interface | Parallel/4-wire nga SPI |
| Katungdanan | 1/64 |
| Numero sa Pin | 30 |
| IC sa drayber | SSD1322UR1(COF) |
| Boltahe | 1.65-3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +85 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang X312-5664ASWDF01-C30 usa ka 3.12” nga Graphic OLED display, nga hinimo sa resolusyon nga 256×64 pixels.
Kini nga OLED display module adunay outline dimension nga 88×27.8×2.0 mm ug AA size nga 76.78×19.18 mm;
Kini nga module adunay built-in nga SSD1322UR1(COF) controller IC; kini masuportahan sa parallel, 4-line SPI, ug I²C interfaces; ang supply voltage sa logic kay 2.5V (tipikal nga kantidad), 1/64 driving duty.
Ang X312-5664ASWDF01-C30 usa ka COF structure OLED display, kini nga OLED module angay alang sa mga medikal nga aplikasyon, control panel, self-checkouts machine, ticket machine, parking meter, ug uban pa.
Ang OLED module mahimong mo-operate sa temperatura gikan sa -40℃ hangtod +85℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -40℃ hangtod +85℃.
Uban sa X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED module ug sa mga abanteng bahin niini, ang mga kustomer makakuha og labaw nga kasinatian sa biswal.
Ang pagkaangay niini sa SSD1322 driver IC nagsiguro sa labing maayo nga pag-andar ug performance.
Ang Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. magdala kanimo og mga pinakabag-ong solusyon sa display aron mapaayo ang imong mga produkto ug mas maayo ang kasinatian sa tiggamit.
Salig kanamo nga matubag ang tanan nimong panginahanglan sa OLED module ug tugoti ang among kahanas nga magdala sa imong kalampusan.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 80 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.