| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 0.66 pulgada |
| Mga Pixel | 64x48 ka Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 13.42×10.06 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Kolor | Monokromo (Puti) |
| Kahayag | 80 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Suplay sa sulod |
| Interface | Parallel/ I²C / 4-wire SPI |
| Katungdanan | 1/48 |
| Numero sa Pin | 28 |
| IC sa drayber | SSD1315 |
| Boltahe | 1.65-3.5 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +85 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang N066-6448TSWPG03-H28 module usa ka consumer-grade COG OLED display, diagonal size nga 0.66 pulgada, nga may resolusyon nga 64x48 ka tuldok. Kini nga OLED module adunay SSD1315 IC; kini nagsuporta sa Parallel/I²C /4-wireSPI interface; ang supply voltage para sa logic kay 2.8V (VDD), ug ang supply voltage para sa display kay 7.5V (VCC). Ang current nga adunay 50% checkerboard display kay 7.25V (para sa puti nga kolor), driving duty 1/48. Ang N066-6448TSWPG03-H28 module nagsuporta sa internal Charge Pump supply ug external VCC supply.
Ang module angay para sa mga wearable device, portable device, ug uban pa. Mahimo kining gamiton sa temperatura gikan sa –40℃ hangtod +85℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -40℃ hangtod +85℃.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 430 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.