| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 0.63 pulgada |
| Mga Pixel | 120x28 ka Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 15.58×3.62 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 21.54×6.62×1.22 milimetro |
| Kolor | Monokromo (Puti) |
| Kahayag | 220 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Suplay sa sulod |
| Interface | I²C |
| Katungdanan | 1/28 |
| Numero sa Pin | 14 |
| IC sa drayber | SSD1312 |
| Boltahe | 1.65-3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +85 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang N063-2028TSWIG02-H14 may sukod nga 0.63 ka pulgada lang, nga naghatag og compact ug versatile nga solusyon para sa imong panginahanglan sa display. Ang module adunay pixel resolution nga 120x28 dots ug brightness nga hangtod sa 270 cd/m², nga nagsiguro sa klaro ug hayag nga mga imahe. Ang AA size nga 15.58×3.62mm ug ang kinatibuk-ang outline nga 21.54×6.62×1.22mm naghimo niini nga sayon i-integrate sa lain-laing electronic devices ug systems. Kini nga 0.63 ka pulgada nga 120x28 nga gamay nga OLED display angay para sa wearable device, E-Cigarette, portable device, personal care appliance, voice recorder pen, health device, ug uban pa.
Usa sa mga nag-unang bahin sa among OLED display modules mao ang ilang taas nga kalidad nga interface nga I²C, nga nagtugot sa hapsay nga komunikasyon ug pagkontrol. Kini nagsiguro sa hapsay nga operasyon ug dali nga pag-integrate sa imong kasamtangang setup. Dugang pa, ang display module adunay SSD1312 driver IC, nga dugang nga nagpalambo sa performance ug kasaligan sa display module.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2.Lapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 270 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.