| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 7.0 pulgada |
| Mga Pixel | 800×480 nga mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 153.84×85.632 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 164.90×100×3.5 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 16.7 ka milyon |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | Parallel nga 8-bit RGB |
| Numero sa Pin | 15 |
| IC sa drayber | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Tipo sa Backlight | 27 CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 3.0~3.6 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang B070TN333C-27A usa ka high-performance nga 7-pulgada nga TFT-LCD module nga adunay WVGA resolution (800×480 pixels). Kini nga industrial-grade display naghiusa sa maayo kaayong visual clarity uban sa abante nga projected capacitive touch technology, nga naghatag og superior nga performance para sa mga embedded applications.
Teknikal nga mga Espisipikasyon: