| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 3.97 pulgada |
| Mga Pixel | 320×480 nga mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 55.68×83.52 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 60×92.25×2.2 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 16.7M |
| Kahayag | 400 (Min)cd/m² |
| Interface | MCU |
| Numero sa Pin | 15 |
| IC sa drayber | ILI9488 |
| Tipo sa Backlight | 8 ka CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.7~3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang TFT398B008 usa ka 3.98-pulgada nga TFT LCD module nga adunay IPS panel. Kini nga module adunay ILI9488 driver IC nga nagsuporta sa MCU interface.
Kini nga portrait display adunay resolusyon nga 320×480 tuldok ug kahayag nga 400 cd/m² (tipikal nga kantidad), ug contrast nga 1200 (tipikal nga kantidad).
Ang IPS panel adunay bentaha sa lapad nga viewing angles nga Wala:89 / Tuo:89 / Pataas:89 / Paubos:89 degrees (tipikal).
Ang panel adunay daghang mga perspektibo, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga adunay saturated nga kinaiya.
Kini angay kaayo alang sa mga aplikasyon sama sa mga instrumento sa medisina, mga handheld device, sistema sa pagmonitor sa seguridad.
Ang temperatura sa pag-operate niini nga modyul kay -20 ℃ ngadto sa 70 ℃, ug ang temperatura sa pagtipig kay -30 ℃ ngadto sa 80 ℃.