| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 4.30 pulgada |
| Mga Pixel | 480×272 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 95.04×53.86 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 262K |
| Kahayag | 300 cd/m² |
| Interface | RGB |
| Numero sa Pin | 15 |
| IC sa drayber | NV3047 |
| Tipo sa Backlight | 7 ka CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 3.0~3.6 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang 043B113C-07A usa ka 4.3 pulgada nga IPS TFT-LCD nga adunay lapad nga viewing angle LCD display module, nga adunay resolusyon nga 480x272 nga full color screen, built-in nga NV3047 driver IC, ug suporta sa RGB 24bit interface.
Kining IPS TFT module adunay brightness nga 300 cd/m² (tipikal nga kantidad), aspect ratio sa screen nga 16:9, contrast nga 1000 (tipikal nga kantidad), ug glossy glass.
Ang 043B113C-07A naggamit sa teknolohiya sa IPS (In plane Switching) panel nga adunay pinakalapad nga anggulo sa pagtan-aw, nga adunay range sa pagtan-aw nga wala: 85/tuo: 85/ibabaw: 85/ubos: 85 degrees.
Ang IPS panel adunay lapad nga anggulo sa pagtan-aw, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ug natural.
Ang temperatura sa pagtrabaho sa modyul kay -20 ℃ hangtod +70 ℃, ug ang temperatura sa pagtipig kay -30 ℃ hangtod +80 ℃.