| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 0.99 pulgada |
| Mga Pixel | 40×160 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 6.095×24.385 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65K |
| Kahayag | 300 (Min)cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Numero sa Pin | 10 |
| IC sa drayber | GC9D01 |
| Tipo sa Backlight | 1 CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.4~3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N099-0416THBIG01-H10 usa ka gamay nga 0.99-pulgada nga IPS wide-angle TFT-LCD display module.
Kining gamay nga TFT-LCD panel adunay resolusyon nga 40x160 pixels, built-in nga GC9D01 controller IC, nagsuporta sa 4-wire SPI interface, supply voltage (VDD) range nga 2.4V~3.3V, module brightness nga 300 cd/m², ug contrast nga 1000.
Kini nga module naa sa direct screen mode, ug ang panel naggamit sa wide angle IPS (In plane Switching) nga teknolohiya.
Ang gilapdon sa pagtan-aw kay wala: 85/tuo: 85/pataas: 85/paubos: 85 degrees. Ang IPS panel adunay halapad nga mga anggulo sa pagtan-aw, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ug natural.
Kini angay kaayo alang sa mga aplikasyon sama sa mga wearable device, mga instrumento sa medisina, E-Cigarette.
Ang temperatura sa pag-operate niini nga modyul kay -20 ℃ ngadto sa 70 ℃, ug ang temperatura sa pagtipig kay -30 ℃ ngadto sa 80 ℃.