| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.08 pulgada |
| Mga Pixel | 128×220 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 13.82×23.76 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65K |
| Kahayag | 300 (Min)cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Numero sa Pin | 13 |
| IC sa drayber | GC9A01 |
| Tipo sa Backlight | 1 CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.5~3.3 V |
| Timbang | 1.2 gramos |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N108-1222TBBIG15-H13 usa ka gamay nga gidak-on nga 1.08-pulgada nga IPS wide-angle TFT-LCD display module. Kini nga gamay nga gidak-on nga TFT-LCD panel adunay resolusyon nga 128×220 pixels, built-in nga GC9A01 controller IC, nagsuporta sa 4-wire SPI interface, supply voltage (VDD) range nga 2.5V~3.3V, module brightness nga 300 cd/m², ug contrast nga 800.
Usa sa mga talagsaong bahin niining 1.08-pulgada nga TFT LCD display mao ang built-in nga IPS (In-Plane Switching) panel niini. Kini nga teknolohiya nagtanyag og mas lapad nga anggulo sa pagtan-aw nga wala: 80 / tuo: 80 / ibabaw: 80 / ubos: 80 degrees (tipikal), nga nagtugot sa mga tiggamit sa pagtagamtam sa klaro ug hayag nga mga biswal gikan sa tanang anggulo. Nagtan-aw ka man og mga video, nagtan-aw og mga litrato o nagdula og mga dula, ang display nagsiguro sa usa ka labaw nga kasinatian sa biswal.
Ang N108-1222TBBIG15-H13 haom kaayo alang sa mga aplikasyon sama sa mga wearable device, puti nga mga produkto, video system, mga instrumento sa medisina, ug mga smart locks. Ang temperatura sa pag-operate niini nga module kay -20 ℃ hangtod 70 ℃, ug ang temperatura sa pagtipig kay -30 ℃ hangtod 80 ℃.