| Tipo sa Pagpakita | IPS TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 2.45 pulgada |
| Mga Pixel | 172RGB*378 |
| Direksyon sa Pagtan-aw | 12:00 |
| Aktibong Lugar (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Gidak-on sa Panel | 28(H) x 61.35(V) x 2.5(D) mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | Puti |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | 4 ka Linya nga SPI |
| Numero sa Pin | 16 |
| IC sa drayber | ST77925 |
| Tipo sa Backlight | 4 PUTI NGA LED |
| Boltahe | 2.5~3.3 V |
| Timbang | 1.1g |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N245-1737KTWPG01-C16 usa ka 2.45 pulgada nga TFT-LCD nga adunay resolusyon nga 172RGB*378 pixels. Mosuporta kini sa nagkalain-laing interface sama sa 4 Line SPI, nga naghatag og ka-flexible para sa hapsay nga integrasyon sa bisan unsang proyekto. Ang kahayag sa display nga 350cd/m² nagsiguro sa klaro ug hayag nga mga biswal bisan sa hayag nga mga kondisyon sa suga. Ang monitor naggamit sa abante nga driver IC aron masiguro ang hapsay ug episyente nga performance.
Ang N245-1737KTWPG01-C16 naggamit og teknolohiya nga wide angle (In plane Switching). Ang range sa pagtan-aw kay wala: 25/tuo: 25/pataas: 25/paubos:25degrees. usa ka contrast ratio nga 1000:1, ug usa ka aspect ratio nga 3:4 (tipikal nga kantidad). Ang supply voltage para sa analog gikan sa 2.5V hangtod 3.3V (ang tipikal nga kantidad kay 2.8V). Ang IPS panel adunay halapad nga range sa viewing angles, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ug natural. Kini nga TFT-LCD module mahimong mogana ubos sa temperatura gikan sa -20℃ hangtod +70℃, ug ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -30℃ hangtod +80℃.
Ang New Vision Technology Co., Ltd. nahimutang sa Shenzhen ug nagserbisyo na sa mga kustomer sulod sa 15 ka tuig gamit ang lig-on nga mga kapabilidad sa R&D. Kami komitado sa paghatag og taas nga kalidad nga display ug teknikal nga serbisyo sa mga kustomer sa tibuok kalibutan. Ang among mga produkto, sama sa N245-1737KTWPG01-C16, nailhan tungod sa ilang kasaligan, kalig-on, ug kahusayan.
Halapad nga mga display: Lakip ang Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mga solusyon sa pagpakita: Naglakip sa paghimo og mga himan, gipahaum nga FPC, backlight ug gidak-on; Teknikal nga suporta ug disenyo-sa
Usa ka lawom ug komprehensibo nga pagsabot sa katapusang mga aplikasyon;
Pag-analisar sa gasto ug bentaha sa pasundayag sa lainlaing mga klase sa display;
Pagpasabot ug kooperasyon sa mga kustomer aron modesisyon sa labing angay nga teknolohiya sa pagpakita;
Pagtrabaho sa padayon nga mga pag-uswag sa mga teknolohiya sa proseso, kalidad sa produkto, pagdaginot sa gasto, iskedyul sa pagpadala, ug uban pa.
P: 1. Mahimo ba ko mangayo og sample order?
A: Oo, gidawat namo ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad.
P: 2. Unsa ang lead time para sa sample?
A: Ang kasamtangang sample nagkinahanglan og 1-3 ka adlaw, ang customized sample nagkinahanglan og 15-20 ka adlaw.
P: 3. Aduna ka bay limitasyon sa MOQ?
A: Ang among MOQ kay 1PCS.
P: 4. Unsa ka dugay ang garantiya?
A: 12 ka Bulan.
P: 5. unsa nga express ang kanunay nimong gigamit sa pagpadala sa mga sample?
A: Kasagaran among ipadala ang mga sample pinaagi sa DHL, UPS, FedEx o SF. Kasagaran moabot kini og 5-7 ka adlaw.
P: 6. Unsa ang imong madawat nga termino sa pagbayad?
A: Ang among kasagaran nga termino sa pagbayad mao ang T/T. Ang uban mahimong negosasyon.