| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 10.1 pulgada |
| Mga Pixel | 1024×600 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 222.72×125.28 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 16.7 ka milyon |
| Kahayag | 250 (Min)cd/m² |
| Interface | Parallel nga 8-bit RGB |
| Numero sa Pin | 15 |
| IC sa drayber | Ipahibalo pa |
| Tipo sa Backlight | PUTI NGA LED |
| Boltahe | 3.0~3.6 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang B101N535C-27A usa ka 10.1” pulgada nga TFT-LCD display module; hinimo sa resolusyon nga 1024×600 pixels. Kini nga display panel adunay dimensyon sa module nga 235 ×143 ×3.5 mm ug gidak-on sa AA nga 222.72×125.28 mm. Ang display mode kasagaran puti, ug ang interface kay RGB. Ang display adunay garantiya nga 12 ka bulan ug anaa isip suplay sa pabrika. Ang display magamit sa lain-laing mga aplikasyon sama sa mga sistema sa nabigasyon sa sakyanan, portable media player, industrial control system, ug uban pa. Kini nga TFT module mahimong mo-operate sa temperatura gikan sa -20℃ hangtod +70℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -30℃ hangtod +80℃.
Ang B101N535C-27A 10.1" TFT LCD display nagsuporta sa CTP (Capacitive Touch Panel) nga teknolohiya, nga nagtugot sa mas intuitive ug responsive nga user interface kon itandi sa resistive touch screens. Ang capacitive touch screen nga teknolohiya gibase sa prinsipyo sa pag-ila sa mga pagbag-o sa capacitance sa ibabaw sa touch panel.
Ang touch panel gilangkoban sa usa ka transparent conductive layer sa ibabaw sa display panel ug usa ka controller IC nga makamatikod sa mga pagbag-o sa capacitance nga gipahinabo sa paghikap sa tawo. Naghatag kini og mas tukma ug tukma nga input response ug adunay mas taas nga lifespan kaysa sa resistive touch screens.