| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 2.23 pulgada |
| Mga Pixel | 128×32 ka mga Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 55.02×13.1 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 62×24×2.0 mm |
| Kolor | Puti/Asul/Dilaw |
| Kahayag | 120 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Panggawas nga suplay |
| Interface | Parallel/I²C/4-wire nga SPI |
| Katungdanan | 1/32 |
| Numero sa Pin | 24 |
| IC sa drayber | SSD1305 |
| Boltahe | 1.65-3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +85 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang X223-2832ASWCG02-C24 usa ka 2.23” COG Graphic OLED display, nga hinimo sa resolusyon nga 128x32 pixels. Kini nga OLED display module adunay outline dimension nga 62×24×2.0 mm ug AA size nga 55.02×13.1 mm;
Kini nga module adunay built-in nga SSD1305 controller IC; kini masuportahan sa parallel, 4-line SPI, ug I²C interfaces; ang supply voltage sa logic kay 3.0V (tipikal nga kantidad), 1/32 driving duty.
Ang X223-2832ASWCG02-C24 usa ka COG structure OLED display, kini nga OLED module angayan para sa mga smart home applications, financial-POS, handheld instruments, intelligent technology devices, automotive, smart wearable, medical instruments, ug uban pa. Ang OLED module mahimong mo-operate sa temperatura gikan sa -40℃ hangtod sa +85℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -40℃ hangtod sa +85℃.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 140 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.
Nalipay kami nga ipaila ang among bag-ong 2.23-pulgada nga OLED display module, usa ka compact apan gamhanan nga inobasyon nga gidisenyo alang sa mga aplikasyon nga limitado ang espasyo. Nga adunay klaro nga 128x32 dot resolution, kini nga gamay nga screen naghatag og hait ug mahayag nga mga biswal nga adunay talagsaong katin-aw, nga naggamit sa abante nga teknolohiya sa OLED aron mawagtang ang mga kinahanglanon sa backlight. Ang resulta mao ang labaw nga kahusayan sa enerhiya, zero backlight bleeding, ug makapahingangha nga mga contrast ratio nga naghatag kinabuhi sa sulud.
Gidisenyo alang sa versatility, ang module hapsay nga gi-integrate sa mga wearables, smart home devices, ug compact electronics, salamat sa halapad nga compatibility niini sa mga microcontroller ug halapad nga voltage range. Ang halapad nga viewing angle niini nagsiguro sa kabasa sa lain-laing mga kondisyon sa suga, nga naghimo niini nga sulundon alang sa mga outdoor gadgets o multi-angle displays. Bisan pa sa ultra-slim profile ug gaan nga disenyo niini, ang module nagpabilin nga lig-on nga performance, nga nagtanyag og plug-and-play nga kasayon alang sa walay kahago nga system integration.
Gihiusa ang pinakabag-o nga mga bentaha sa OLED—hayag nga mga kolor, ubos nga konsumo sa kuryente, ug kasaligan—uban ang usa ka andam nga porma nga factor sa umaabot, kini nga display module nagbag-o sa mga compact visual nga solusyon. Bisan alang sa prototyping o mass production, kini naghatag gahum sa mga developer sa pag-uswag sa mga kasinatian sa tiggamit nga dili ikompromiso ang espasyo o kalidad. Usa ka tinuod nga game-changer sa display tech, kini nagtakda og bag-ong sumbanan alang sa kabag-ohan sa modernong electronics.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 140 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.