| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.28 pulgada |
| Mga Pixel | 240×240 nga mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 32.4×32.4 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65K |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Numero sa Pin | 12 |
| IC sa drayber | GC9A01 |
| Tipo sa Backlight | 1 CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.5~3.3 V |
| Timbang | 1.2 gramos |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N128-2424THWIG04-H12 usa ka lingin nga IPS TFT-LCD nga screen nga adunay 1.28-pulgada nga diametro nga display nga adunay resolusyon nga 240x240 pixels.
Kining lingin nga TFT display gilangkoban sa usa ka IPS TFT-LCD panel nga gitukod gamit ang GC9A01 driver IC nga mahimong makigkomunikar pinaagi sa SPI interface.
Ang N128-2424THWIG04-H12 kay gisagop nga IPS (In plane Switching) panel, nga adunay bentaha sa mas taas nga contrast, tinuod nga itom nga background kung ang display o pixel naka-off ug mas lapad nga viewing angle nga Wala:85 / Tuo:85 / Taas:85/ Paubos:85 degree (tipikal), contrast ratio 1,100:1 (tipikal nga kantidad), kahayag 350 cd/m².
Ang boltahe sa suplay sa kuryente sa LCM gikan sa 2.5V ngadto sa 3.3V, ang tipikal nga kantidad nga 2.8V.
Ang display module angay para sa mga compact device, wearable device, home automation products, white products, video systems, ug uban pa.
Mahimo kining mo-operate sa temperatura gikan sa -20℃ ngadto sa + 70℃ ug temperatura sa pagtipig gikan sa -30℃ ngadto sa +80℃.