| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.33 pulgada |
| Mga Pixel | 240×240 nga mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 23.4×23.4 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65K |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Numero sa Pin | 12 |
| IC sa drayber | ST7789V3 |
| Tipo sa Backlight | 2 ka CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.4~3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N133-2424TBBIG26-H12 usa ka TFT-LCD Module nga adunay 1.33-pulgada nga diagonal square screen ug resolusyon nga 240x240 pixels.
Kining kuwadrado nga LCD screen naggamit og IPS panel, nga adunay mga bentaha sa mas taas nga contrast, usa ka bug-os nga itom nga background kung ang display o pixel naka-off, ug mas lapad nga viewing angles nga Wala:80 / Tuo:80 / Pataas:80 / Paubos:80 degrees (tipikal), 800:1 contrast ratio (tipikal nga kantidad), 350 cd/m² nga kahayag (tipikal nga kantidad), ug usa ka anti-glare nga bildo nga nawong.
Ang module adunay built-in nga ST7789V3 driver IC nga makasuporta pinaagi sa SPI interfaces.
Ang boltahe sa suplay sa kuryente sa LCM gikan sa 2.4V ngadto sa 3.3V, ang tipikal nga kantidad nga 2.8V. Ang display module angay alang sa mga compact device, wearable device, home automation products, white products, video systems, medical instruments, ug uban pa.
Mahimo kining mo-operate sa temperatura gikan sa -20℃ ngadto sa + 70℃ ug temperatura sa pagtipig gikan sa -30℃ ngadto sa +80℃.
①Usa ka lawom ug komprehensibo nga pagsabot sa katapusang mga aplikasyon;
②Pag-analisar sa gasto ug bentaha sa pasundayag sa lainlaing mga klase sa display;
③Pagpasabot ug kooperasyon sa mga kustomer aron modesisyon sa labing angay nga teknolohiya sa pagpakita;
④Pagtrabaho sa padayon nga mga pag-uswag sa mga teknolohiya sa proseso, kalidad sa produkto, pagdaginot sa gasto, iskedyul sa pagpadala, ug uban pa.