| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 3.95 pulgada |
| Mga Pixel | 480×480 nga mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 36.72×48.96 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 40.44×57×2 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 262K |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | SPI / MCU / RGB |
| Numero sa Pin | 15 |
| IC sa drayber | ST7701S |
| Tipo sa Backlight | 8 ka CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.5~3.3 V |
| Timbang | 1.2 gramos |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang TFT040B039 usa ka 3.95-pulgada nga kwadrado nga IPS TFT-LCD module nga gilangkoban sa 480 x 480 ka pixel.
Ang module nagsuporta sa RGB interface ug naggamit sa IPS panel, nga adunay wala: 80/tuo: 80/ibabaw: 80/ubos: 80 degrees (tipikal nga kantidad) gilapdon nga anggulo sa pagtan-aw, contrast 1000:1 (tipikal nga kantidad), kahayag 350 cd/m² (tipikal nga kantidad), hayag nga bildo nga panel, aspect ratio 1:1.
Ang TFT040B039 module adunay built-in nga ST7701S controller IC, ug ang interface power supply voltage range kay 2.5V~3.3V, nga adunay tipikal nga kantidad nga 2.8V.
Ang modelo sa TFT040B039 adunay range sa temperatura sa pagtrabaho nga -20 ℃ hangtod +70 ℃; Ang range sa temperatura sa pagtipig kay -30 ℃~+80 ℃.
Kini angay kaayo alang sa mga aplikasyon sama sa mga instrumento sa medisina, mga handheld device, sistema sa pagmonitor sa seguridad.