Ang N286-3796KBWIG01-C24 usa ka gamay nga 2.86-pulgada nga IPS wide-angle TFT-LCD display module. Kini nga gamay nga TFT-LCD panel adunay resolusyon nga 376×960 pixels, Ang display module adunay built-in nga ST7701S controller IC, nagsuporta sa MIPI interface, usa ka supply voltage (VDD) range nga 2.4V~3.3V, module brightness nga 350 cd/m² (tipikal nga kantidad), ug contrast nga 1200 (tipikal nga kantidad).
Kining 2.86 ka pulgada nga TFT-LCD display module kay portrait mode, ug ang panel naggamit og wide angle IPS (In plane Switching) nga teknolohiya. Ang viewing range kay wala: 80/tuo: 80/pataas: 80/paubos: 80 degrees. Ang panel adunay halapad nga mga perspektibo, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ang kinaiya. Kini angay kaayo alang sa mga aplikasyon sama sa mga wearable device, handheld device, ug security monitoring system. Ang operating temperature niini nga module kay -20 ℃ hangtod 70 ℃, ug ang storage temperature kay -30 ℃ hangtod 80 ℃.
| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Bngalan sa rand | WISEVISION |
| Size | 2.86pulgada |
| Mga Pixel | 376×960 ka Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (A.A) | 26.51×67.68 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 262K |
| Kahayag | 320 (Minimum)cd/m² |
| Interface | MIPI |
| Numero sa Pin | 24 |
| IC sa drayber | ST7701S |
| Tipo sa Backlight | 4 ka CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.4~3.3 V |
| Timbang | 1.2 |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Halapad nga mga display: Lakip ang Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mga solusyon sa pagpakita: Naglakip sa paghimo og mga himan, gipahaum nga FPC, backlight ug gidak-on; Teknikal nga suporta ug disenyo-sa
Usa ka lawom ug komprehensibo nga pagsabot sa katapusang mga aplikasyon;
Pag-analisar sa gasto ug bentaha sa pasundayag sa lainlaing mga klase sa display;
Pagpasabot ug kooperasyon sa mga kustomer aron modesisyon sa labing angay nga teknolohiya sa pagpakita;
Pagtrabaho sa padayon nga mga pag-uswag sa mga teknolohiya sa proseso, kalidad sa produkto, pagdaginot sa gasto, iskedyul sa pagpadala, ug uban pa.
P: 1. Mahimo ba ko mangayo og sample order?
A: Oo, gidawat namo ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad.
P: 2. Unsa ang lead time para sa sample?
A: Ang kasamtangang sample nagkinahanglan og 1-3 ka adlaw, ang customized sample nagkinahanglan og 15-20 ka adlaw.
P: 3. Aduna ka bay limitasyon sa MOQ?
A: Ang among MOQ kay 1PCS.
P: 4. Unsa ka dugay ang garantiya?
A: 12 ka Bulan.
P: 5. unsa nga express ang kanunay nimong gigamit sa pagpadala sa mga sample?
A: Kasagaran among ipadala ang mga sample pinaagi sa DHL, UPS, FedEx o SF. Kasagaran moabot kini og 5-7 ka adlaw.
P: 6. Unsa ang imong madawat nga termino sa pagbayad?
A: Ang among kasagaran nga termino sa pagbayad mao ang T/T. Ang uban mahimong negosasyon.