| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.47 pulgada |
| Mga Pixel | 172×320 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 17.65 x 32.83 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65 ka libo |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | QSP/MCU |
| Numero sa Pin | 8 |
| IC sa drayber | GC9307 |
| Tipo sa Backlight | 3 PUTI NGA LED |
| Boltahe | -0.3~4.6 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N147-1732THWIG49-C08 usa ka 1.47-pulgada nga IPS TFT-LCD nga adunay resolusyon nga 172*320 ka pixel. Gisuportahan niini ang lain-laing mga interface sama sa SPI, nga naghatag og ka-flexible para sa hapsay nga pag-integrate sa bisan unsang proyekto. Ang kahayag sa display nga 350 cd/m² nagsiguro sa klaro ug hayag nga mga biswal bisan sa hayag nga mga kondisyon sa suga. Ang monitor naggamit sa abante nga GC9307 driver IC aron masiguro ang hapsay ug episyente nga performance.
Ang N147-1732THWIG49-C08 naggamit ug wide angle IPS (In plane Switching) nga teknolohiya. Ang viewing range kay wala: 80/tuo: 80/pataas: 80/paubos: 80 degrees. Ang contrast ratio kay 1500:1, ug aspect ratio kay 3:4 (tipikal nga kantidad). Ang supply voltage para sa analog kay gikan sa -0.3V hangtod 4.6V (ang tipikal nga kantidad kay 2.8V). Ang IPS panel adunay halapad nga viewing angles, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ug natural. Kini nga TFT-LCD module mahimong mogana ubos sa temperatura gikan sa -20℃ hangtod +70℃, ug ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -30℃ hangtod +80℃.