Ang N072-0616TBBIG45-H10 usa ka TFT-LCD Module nga adunay 0.72-pulgada nga diagonal nga lingin nga screen ug resolusyon nga 60*160 ka pixel. Kini nga lingin nga LCD screen naggamit ug SPI panel, nga adunay mga bentaha sa mas taas nga contrast, usa ka bug-os nga itom nga background kung ang display o pixel naka-off, ug mas lapad nga viewing angles nga Wala:80 / Tuo:80 / Taas:80 / Paubos:80 degrees (tipikal), 1500:1 contrast ratio (tipikal nga kantidad), 350 cd/m² nga kahayag (tipikal nga kantidad), ug usa ka anti-glare nga bildo nga nawong.
Ang module adunay built-in nga GC9D01 driver IC nga makasuporta pinaagi sa SPI interfaces. Ang boltahe sa power supply sa LCD gikan sa 2.5V ngadto sa 3.3V, ang tipikal nga kantidad nga 2.8V. Ang display module angay alang sa mga compact device, wearable device, home automation products, white products, video systems, medical instruments, ug uban pa. Mahimo kining mo-operate sa temperatura gikan sa -20℃ ngadto sa +60℃ ug storage temperatures gikan sa -30℃ ngadto sa +80℃.
| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Bngalan sa rand | WISEVISION |
| Size | 0.72pulgada |
| Mga Pixel | 60×160 ka Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | Tanang Panglantaw |
| Aktibong Lugar (A.A) | 6.41*17.09milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 8.52(H) x 21.695(V) x 1.47(D)mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | |
| Kahayag | 350 (Minimum)cd/m² |
| Interface | SPI |
| Numero sa Pin | 10 |
| IC sa drayber | GC9D01 |
| Tipo sa Backlight | 1 PUTI NGA LED |
| Boltahe | 2.5~3.3 V |
| Timbang | 1.1 |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +60°C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Halapad nga mga display: Lakip ang Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mga solusyon sa pagpakita: Naglakip sa paghimo og mga himan, gipahaum nga FPC, backlight ug gidak-on; Teknikal nga suporta ug disenyo-sa
Usa ka lawom ug komprehensibo nga pagsabot sa katapusang mga aplikasyon;
Pag-analisar sa gasto ug bentaha sa pasundayag sa lainlaing mga klase sa display;
Pagpasabot ug kooperasyon sa mga kustomer aron modesisyon sa labing angay nga teknolohiya sa pagpakita;
Pagtrabaho sa padayon nga mga pag-uswag sa mga teknolohiya sa proseso, kalidad sa produkto, pagdaginot sa gasto, iskedyul sa pagpadala, ug uban pa.
P: 1. Mahimo ba ko mangayo og sample order?
A: Oo, gidawat namo ang sample order aron sulayan ug susihon ang kalidad.
P: 2. Unsa ang lead time para sa sample?
A: Ang kasamtangang sample nagkinahanglan og 1-3 ka adlaw, ang customized sample nagkinahanglan og 15-20 ka adlaw.
P: 3. Aduna ka bay limitasyon sa MOQ?
A: Ang among MOQ kay 1PCS.
P: 4. Unsa ka dugay ang garantiya?
A: 12 ka Bulan.
P: 5. unsa nga express ang kanunay nimong gigamit sa pagpadala sa mga sample?
A: Kasagaran among ipadala ang mga sample pinaagi sa DHL, UPS, FedEx o SF. Kasagaran moabot kini og 5-7 ka adlaw.
P: 6. Unsa ang imong madawat nga termino sa pagbayad?
A: Ang among kasagaran nga termino sa pagbayad mao ang T/T. Ang uban mahimong negosasyon.