| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 2.00 pulgada |
| Mga Pixel | 240×320 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 30.6×40.82 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 262K |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | SPI / MCU / RGB |
| Numero sa Pin | 22 |
| IC sa drayber | ST7789 |
| Tipo sa Backlight | 3 ka CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.4~3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N200-2432KHWIG07-C22 usa ka 2-pulgada nga IPS TFT-LCD nga adunay resolusyon nga 240x320 pixels. Gisuportahan niini ang lain-laing mga interface sama sa SPI, MCU ug RGB, nga naghatag og ka-flexible para sa hapsay nga pag-integrate sa bisan unsang proyekto. Ang kahayag sa display nga 350 cd/m² nagsiguro sa klaro ug hayag nga mga biswal bisan sa hayag nga mga kondisyon sa suga. Ang monitor naggamit sa abante nga ST7789 driver IC aron masiguro ang hapsay ug episyente nga performance.
Ang N200-2432KHWIG07-C22 naggamit ug wide angle IPS (In plane Switching) nga teknolohiya. Ang viewing range kay wala: 80/tuo: 80/pataas: 80/paubos: 80 degrees. Ang contrast ratio kay 1500:1, ug aspect ratio kay 3:4 (tipikal nga kantidad). Ang supply voltage para sa analog kay gikan sa 2.4V ngadto sa 3.3V (ang tipikal nga kantidad kay 2.8V). Ang IPS panel adunay halapad nga viewing angles, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ug natural. Kini nga TFT-LCD module mahimong mogana ubos sa temperatura gikan sa -20℃ ngadto sa +70℃, ug ang storage temperature niini gikan sa -30℃ ngadto sa +80℃.
Ang New Vision Technology Co., Ltd. nahimutang sa Shenzhen ug nagserbisyo na sa mga kustomer sulod sa 15 ka tuig gamit ang lig-on nga mga kapabilidad sa R&D. Kami komitado sa paghatag og taas nga kalidad nga display ug teknikal nga serbisyo sa mga kustomer sa tibuok kalibutan. Ang among mga produkto, sama sa N200-2432KHWIG07-C22, nailhan tungod sa ilang kasaligan, kalig-on, ug kahusayan.