| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 0.71 pulgada |
| Mga Pixel | 160×160 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (AA) | 18×18 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65K |
| Kahayag | 350 (Min)cd/m² |
| Interface | RGB |
| Numero sa Pin | 12 |
| IC sa drayber | GC9D01 |
| Tipo sa Backlight | 1 CHIP-WHITE LED |
| Boltahe | 2.5~3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N071-1616TBBIG01-H12 usa ka lingin nga IPS TFT-LCD screen nga adunay 0.71-pulgada nga diametro nga display nga adunay resolusyon nga 160x160 pixels. Kini nga lingin nga TFT display gilangkoban sa usa ka IPS TFT-LCD panel nga gitukod gamit ang GC9D01 driver IC nga mahimong makigkomunikar pinaagi sa SPI interface.
Ang N071-1616TBBIG01-H12 kay gisagop nga IPS (In plane Switching) panel, nga adunay bentaha sa mas taas nga contrast, tinuod nga itom nga background kung ang display o pixel naka-off ug mas lapad nga viewing angle nga Wala:80 / Tuo:80 / Taas:80/ Paubos:80 degree (tipikal), contrast ratio 1,200:1 (tipikal nga kantidad), kahayag 350 cd/m².
Ang boltahe sa suplay sa kuryente sa LCM gikan sa 2.4V hangtod 3.3V, ang tipikal nga kantidad nga 2.8V. Ang display module angay alang sa mga compact device, wearable device, home automation products, white products, video systems, ug uban pa. Mahimo kining mo-operate sa temperatura gikan sa -20℃ hangtod sa + 70℃ ug storage temperatures gikan sa -30℃ hangtod sa +80℃.