| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.54 pulgada |
| Mga Pixel | 128×64 nga mga Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 35.052×17.516 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 42.04×27.22×1.4 mm |
| Kolor | Puti |
| Kahayag | 100 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Panggawas nga suplay |
| Interface | Parallel/I²C/4-wire nga SPI |
| Katungdanan | 1/64 |
| Numero sa Pin | 24 |
| IC sa drayber | SSD1309 |
| Boltahe | 1.65-3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang X154-2864KSWTG01-C24 usa ka SPI OLED Display, kini hinimo sa 128x64 pixels, diagonal size nga 1.54 pulgada. Kini nga graphic display adunay module dimension nga 42.04×27.22×1.4 mm ug AA size nga 35.052 x 17.516 mm; kini adunay SSD1309 controller IC ug nagsuporta kini sa parallel, I²C ug 4-wire serial SPI interface.
Ang X154-2864KSWTG01-C24 usa ka COG nga istruktura nga OLED display. Kini nga OLED module kay gaan, ubos ang gahum ug nipis kaayo, kini angay alang sa mga aplikasyon sa balay, pinansyal nga POS, mga handheld nga instrumento, mga intelihenteng teknolohiya nga aparato, awto, mga instrumento sa medisina, ug uban pa.
Ang OLED module mahimong mo-operate sa temperatura gikan sa -40℃ hangtod +70℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -40℃ hangtod +85℃.
Uban sa mga keyword sama sa OLED, PMOLED, OLED panel ug OLED module, ang X154-2864KSTWG01-C24 mao ang unang kapilian alang sa mga nangita og mga solusyon sa display nga taas og kalidad.
Para man sa mga consumer electronics, wearable devices o industrial applications, kining OLED panel naghatag og superyor nga performance ug kasaligan.
Ang tinuod nga disenyo niini, inubanan sa impresibong mga detalye, naghimo niini nga usa ka maayong kapilian sa merkado.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 100 (Min)cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.