| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 1.40 pulgada |
| Mga Pixel | 160×160 ka mga Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 25×24.815 mm |
| Gidak-on sa Panel | 29×31.9×1.427 milimetro |
| Kolor | Puti |
| Kahayag | 100 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Panggawas nga suplay |
| Interface | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-wire SPI, I2C |
| Katungdanan | 1/160 |
| Numero sa Pin | 30 |
| IC sa drayber | CH1120 |
| Boltahe | 1.65-3.5 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +85 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang X140-6060KSWAG01-C30 usa ka 1.40" COG graphic OLED display module; kini hinimo sa 160×160 pixels. Ang OLED module adunay built-in nga CH1120 controller IC; kini nagsuporta sa Parallel/I²C/4-wire SPI interfaces.
Ang OLED COG module nipis kaayo, gaan ug ubos ang konsumo sa kuryente nga maayo alang sa mga handheld instruments, wearable devices, smart medical device, medical instruments, ug uban pa.
Ang OLED display module mahimong mo-operate sa temperatura gikan sa -40℃ hangtod +85℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -40℃ hangtod +85℃.
Sa laktod nga pagkasulti, ang X140-6060KSWAG01-C30 OLED display module usa ka compact, high-resolution, ug versatile nga solusyon nga angay alang sa nagkalain-laing industriya.
Uban sa gaan nga disenyo niini, ubos nga konsumo sa kuryente ug maayo kaayong kalig-on sa temperatura, kini ang hingpit nga kapilian alang sa mga aplikasyon gikan sa kagamitan sa instrumentasyon hangtod sa mga instrumentong medikal.
Masinati ang makabungog nga mga biswal ug kasaligan nga performance gamit ang OLED module.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 150 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 10000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.