| Tipo sa Pagpakita | IPS-TFT-LCD |
| Bngalan sa rand | WISEVISION |
| Size | 0.85 pulgada |
| Mga Pixel | 128×128 ka mga Tuldok |
| Direksyon sa Pagtan-aw | IPS/Libre |
| Aktibong Lugar (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Gidak-on sa Panel | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Paghan-ay sa kolor | RGB Bertikal nga guhit |
| Kolor | 65K |
| Kahayag | 300 (Min)cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Numero sa Pin | 12 |
| IC sa drayber | GC9107 |
| Tipo sa Backlight | 1LED nga Puti nga Chip |
| Boltahe | 2.4~3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -20 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -30 ~ +80°C |
Ang N085-1212TBWIG42-H12 usa ka gamay nga gidak-on nga 0.85-pulgada nga IPS wide-angle TFT-LCD display module. Kini nga gamay nga gidak-on nga TFT-LCD panel adunay resolusyon nga 128x128 ka pixel, built-in nga GC9107 controller IC, nagsuporta sa 4-wire SPI interface, usa ka supply voltage (VDD) range nga 2.4V~3.3V, module brightness nga 300 cd/m², ug contrast nga 1200.
Kini nga module naa sa direct screen mode, ug ang panel naggamit sa wide angle IPS (In plane Switching) nga teknolohiya. Ang viewing range kay wala: 80/tuo: 80/pataas: 80/paubos: 80 degrees. Ang IPS panel adunay halapad nga viewing angles, hayag nga mga kolor, ug taas nga kalidad nga mga imahe nga saturated ug natural. Kini angay kaayo alang sa mga aplikasyon sama sa mga wearable device ug mga instrumento sa medisina. Ang operating temperature niini nga module kay -20 ℃ hangtod 70 ℃, ug ang storage temperature kay -30 ℃ hangtod 80 ℃.
Ang N085-1212TBWIG42-H12 nasangkapan sa abante nga GC9107 driver IC, nga nagsiguro sa hapsay ug responsive nga performance. Kini nagsiguro nga ang imong content mahatud nga walay bisan unsang lag o distortion. Bisan kung nagpatugtog ka og high-resolution nga video o nagpakita og detalyado nga mga graphics, kini nga TFT display module makadumala niini nga walay kalisud.