| Tipo sa Pagpakita | OLED |
| Ngalan sa tatak | WISEVISION |
| Gidak-on | 2.70 pulgada |
| Mga Pixel | 128×64 nga mga Tuldok |
| Mode sa Pagpakita | Pasibo nga Matris |
| Aktibong Lugar (AA) | 61.41×30.69 milimetro |
| Gidak-on sa Panel | 73×40.24×2.0 mm |
| Kolor | Puti/Asul/Dilaw |
| Kahayag | 50 (Min)cd/m² |
| Pamaagi sa Pagmaneho | Panggawas nga suplay |
| Interface | Parallel/I²C/4-wire nga SPI |
| Katungdanan | 1/64 |
| Numero sa Pin | 30 |
| IC sa drayber | SSD1327 |
| Boltahe | 1.65-3.3 V |
| Timbang | Ipahibalo pa |
| Temperatura sa Operasyon | -40 ~ +70 °C |
| Temperatura sa Pagtipig | -40 ~ +85°C |
Ang X270-2864ASWHG03-C30 usa ka 2.70” COG Graphic OLED display, nga may resolusyon nga 128x64 pixels. Kini nga OLED display module adunay outline dimension nga 73×40.24×2.0 mm ug AA size nga 61.41×30.69 mm.
Kini nga module adunay built-in nga SSD1327 controller IC; kini masuportahan sa parallel, 4-line SPI, ug I²C interfaces; ang supply voltage sa logic kay 3.0V (tipikal nga kantidad), 1/64 driving duty.
Ang X270-2864ASWHG03-C30 usa ka COG structure OLED display, kini nga OLED module angay alang sa mga aplikasyon sa smart home, handheld instruments, intelligent technology devices, automotive, Instrumentation, medical instruments, ug uban pa.
Ang OLED module mahimong mo-operate sa temperatura gikan sa -40℃ hangtod +70℃; ang temperatura sa pagtipig niini gikan sa -40℃ hangtod +85℃.
1. Nipis–Dili kinahanglan og backlight, mopagawas sa kaugalingon;
2. Halapad nga anggulo sa pagtan-aw: Libre nga degree;
3. Taas nga Kahayag: 80 cd/m²;
4. Taas nga contrast ratio (Dark Room): 2000:1;
5. Taas nga katulin sa pagtubag (<2μS);
6. Temperatura sa Halapad nga Operasyon;
7. Mas ubos nga konsumo sa kuryente.
2.70-pulgada nga 128x64 dot matrix OLED display module! Kining state-of-the-art nga screen naghatag og dili hitupngan nga performance ug mga inobatibong feature.
Gidisenyo nga gikonsiderar ang kahusayan sa espasyo, ang 2.70-pulgada nga porma nagtugot sa hapsay nga pag-integrate sa mga compact device samtang gipadayon ang talagsaong visual fidelity. Ang 128x64 pixel density naggarantiya sa hait kaayo nga mga hulagway ug dali mabasa nga presentasyon sa sulud, nga nagpalambo sa interaksyon sa tiggamit pinaagi sa labaw nga katin-aw sa grapiko.
Gamit ang sunod nga henerasyon nga teknolohiya sa OLED, kini nga module nakab-ot ang talagsaong mga visual parameter lakip ang walay kinutuban nga contrast ratios, tinuod nga color reproduction, ug 170° ultra-wide viewing angles. Ang self-emissive pixel structure nagtugot sa hingpit nga lebel sa itom ug pagkunhod sa konsumo sa kuryente kon itandi sa naandan nga mga solusyon sa LCD.
Kining versatile nga 128x64 OLED nga solusyon nag-usab sa kahulugan sa compact display technology, nga naghiusa sa ergonomic design ug engineering excellence. Ang adaptive architecture niini nagsuporta sa custom firmware development ug backlight configurations, nga naghimo niini nga parehas nga angay alang sa consumer electronics prototyping ug commercial product integration. Dawata ang next level visual communication gamit ang among premium OLED innovation.